Успішний вчитель – успішний учень

Протягом 10–21 серпня 148 учителів Львівщини, які працюють за освітніми програмами «Інтелект України»,  підвищували свою кваліфікацію.

 Для вчителів, які навчатимуть першокласників, були організовані очно-дистанційні курси. Для вчителів 2–4 класів — онлайн-семінари.

Учителі й тренери курсів залишили свої відгуки про їхню підготовку та організацію.


Учитель — це постійний учень. Він намагається знайомитися з новими методиками, цікавиться новітніми технологіями навчання, перебуває в курсі розвитку освіти в Україні і навіть за кордоном. Але все ж таки ми, учителі, потребуємо підтримки і поради.

Керівники проєкту «Інтелект України» цього року організували  курси підвищення кваліфікації для всіх учителів проєктних класів. Курси організовані на найвищому професійному рівні, до роботи залучені справжні професіонали. Учителі Львівщини висловлюють величезну подяку керівникам проєкту, усім тренерам, координаторам, які вклали велику працю і власні ресурси.

Особливо теплі і щирі слова подяки ми хочемо висловити нашому тренеру, професіоналу, чудовій людині, прекрасній жінці Ярмак Ірині Михайлівні. Кожного дня ми з нетерпінням чекали на зустріч з Іриною Михайлівною, щоб отримати нові знання, закріпити набуті навички, відпрацювати методику виконання  вправ і потанцювати на танцювальній хвилинці.

Успішною і продуктивною наша робота була і завдяки наповненню навчально-методичним  матеріалом, який став неоціненним надбанням для проведення курсів. Завжди надзвичайно цікаво переглядати презентації Людмили Булахової.

Ми, тренери Львівщини, висловлюємо слова вдячності Наталії Миколаївні Пастушенко, координатору проєкту на Львівщині. Вона є нашою опорою і надійним плечем стосовно питань розвитку проєкту «Інтелект України» у нашому регіоні.

Бажаємо всім творчих успіхів, наснаги до праці, високих результатів, задоволення від роботи, оптимізму та здійснення творчих задумів.

Тренери Львівщини: Леся Гизюк, Ольга Капустяк, Уляна Лукачик, Вікторія Пясецька, Наталія Колодій


Хочу подякувати за прекрасну роботу Ользі Капустяк — нашому тренеру на курсах. Вона зуміла створити доброзичливу, дружню, пізнавальну та інформаційну атмосферу. Ми з великим задоволенням пригадали усе, що знали та пізнали багато нового. Курси пройшли на найвищому рівні. Робота проводилася дуже насичено та цікаво. Все було доступно, чітко, відпрацьований кожен елемент уроку та кожна вправа. Дуже приємно, що на одному з занять до нас приєдналася наша кураторка Н. М. Пастушенко. Коли проєкту не все одно, як проходить навчання, це дійсно окрилює. Дякуємо за постійну допомогу та підтримку. Нам справді пощастило працювати в «Інтелекті». Міцного здоров’я та творчих здобутків. Дякуємо щиро.

Слобода О. Р.,  м. Червоноград


Не буває хорошого фахівця без того, щоб він не підвищував свій кваліфікаційний рівень через спеціальне навчання та самоосвіту. Наші заняття (хоч і онлайн) проходили на високому професійному рівні.

Робота була цікавою, насиченою та пізнавальною. Досвідчені колеги ділилися досвідом своєї роботи, вирішували проблемні ситуації, які часто трапляються на уроках, кожен із слухачів демонстрував майстер-клас.

Курси підвищення кваліфікації — це завжди оновлення знань, удосконалення, поштовх до професійного зростання. Ми, слухачі курсів, дійсно отримали стимул до самовдосконалення і самореалізації, бо, як зазначав К. Ушинський: «Учитель живе доти, доки вчиться».

Висловлюємо щиру подяку за якісну організацію та проведення курсів, особливо велике ДЯКУЮ нашій тренерці Ользі Петрівні Капустяк — за цікаві і змістовні заняття, за гарні організаційні вміння і професіоналізм.

Щиро дякуємо, до нових зустрічей!!!

Михалюк Лідія, м. Сокаль


Хочу подякувати нашим чудовим, професійним, і творчим тренерам за курси. Для себе я відкрила чимало нового, нестандартного, цікавого. Дякую за те, що поділилися своїми знаннями і досвідом. Бажаю вам (і всім нам), щоб цей навчальний рік розпочався яскраво, піднесено і радісно. Хочу побажати терплячих і розуміючих батьків, талановитих і успішних учнів.

 Марія Ольшанецька, м. Львів